Filofax pre každého

30 január, 2020 Počet reakcií: 0

Naše nadšenie pre Filofax začalo dávno pred vznikom nášho obchodíku. Keď sa zrodila myšlienka Jollity, vedeli sme, že Filofax u nás nesmie jednoducho chýbať. 

Povedali by ste, že zrod tejto britskej značky, ktorá sa vyznačuje okrem iného aj nadčasovým dizajnom, siaha do čias prvej svetovej vojny? Jej popularita postupne rástla, predávala sa v obchodných domoch veľkých mien ako je Bloomingdales, Harrods, Lafayette, Seibu a mnohých iných po celom svete.  Nakoniec sa z jednoduchého denníka a poznámkového bloku stal symbol 80-tych rokov, ktorý musel mať skoro každý.

Čo milujeme na značke Filofax?

Veľký výber pre náročných aj nenáročných plánovačov a organizátorov. Hľadáte diár do kabelky, aktovky, do ruky? S klipom alebo s gumičkou? Matný, lesklý, farebný či nenápadný? Chcete si k nemu nakombinovať karisblok či zápisník v rovnakej farbe? Kalendár s týždňom na dve strany? Na jednu? Alebo nepotrebujete kalendár vôbec, ale ste TO-DO master? Vyberajte a personalizujte svoj diár pomocou pestrého výberu náplní. 

 🌱 Všetky papierové náplne a kalendáre Filofax sú na papieri z udržateľných zdrojov, ktoré sú medzinárodne akreditované – a to je pre nás veľké plus.

Kreatívne duše, ktoré majú rady svoju organizáciu jedinečne osobnú, máme pre vás tip: Napíšte do Pinterestového vyhľadávača Filofax a nechajte sa inšpirovať, ako si vytvoriť vlastný žurnál, nájdite šablóny, vytlačte si ich a vložte do svojho Filofaxu. Nadšení? Pridajte si do organizéra prenosný dierovač a všetky vaše papierové potrebnosti, lístočky a vytlačené listy jednoducho zamknite do diára.

Diár FILOFAX 

Organizéry z dielne Filofax sú životným štýlom. Môžete na jeho plecia naložiť celý svoj život - svoje myšlienky, svoj čas, zorganizovať si financie a nákupy. Milujete knihy? Napíšte si "TO-READ" list. Vysnívané miesta, ktoré raz určite chcete vidieť? Začnite plánovať výlety. Organizér Filofax je váš najdôverejnejší pomocník.

Je vyrobený z kvalitných materiálov od koženého vzhľadu cez látku až po pravú kožu a jeho ikonický vzhľad je na trhu už od roku 1921.

Prečo ikonický? Nuž, je naozaj všade. Diár z kolekcie The Original používa napríklad Rachel v seriáli Priatelia  a Jennifer Aniston ho má i vo filme Marley a Ja. Ten zápletkový denník vo filme 27 šiat? Áno, Filofax The Original.  Ženy z rodu Gilmorovcov, Sex v meste, Škaredá Bety, Smrtonosná pasca, I Love You Phillip Morris ... v týchto a mnohých ďalších filmoch a seriáloch hrdinovia používajú The Original.

🌱 Koža použitá na výrobu kožených diárov je vždy vedľajším produktom inej výroby – nie je zo zvierat chovaných pre kožu 

Notebook Filofax 

Zápisník, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám. Náplne jednoducho vyberiete, popresúvate a vložíte späť. Vyberte si farbu, ktorá sa hodí k vášmu štýlu alebo k diáru a všetky vaše myšlienky a poznámky môžu ísť na papier. 

Clipbook Filofax

To by snáď ani nebol Filofax, ak by ste si tento revolučný karisblok nemohli prispôsobiť. Jeho materiál a spracovanie vám umožnia blok prehnúť tak, aby vám krúžky nezavadzali pri zapisovaní a na dotyk je tak príjemný. Vlastne aj na pohľad.

A malý-veľký bonus: Clipbook Filofax je 🌱 Vegan-friendly.

Gumovacie pero CLIPBOOK

Ak máte radi svoje poznámky a organizáciu uhladené a prehľadné, pero Clipbook vám prinesie nový rozmer poznámkovania. Napíš, vygumuj, prepíš ..

Otočný mechanizmus, gumovacia špička, klip na uchytenie pera, náhradné náplne a očarujúce farby, to sú len zlomky toho, prečo bude toto pero „TOP 10“ vášho papiernického arzenálu.

 

Pozrite si toto video o žene, ktorá stojí za vznikom značky Filofax a zistite, prečo môže byť poctivé zapisovanie a zaznamenávanie tak veľmi dôležité!