Menej starostí, viac radosti: 15% zľava na celý nákup *

Pripravili sme pre Vás zľavu 15% na celý Váš nákup, vrátane zľavnených položiek a to bez nutnosti zadania kódu. Zľava Vám bude automaticky odčítaná pri platení v pokladni.  *Jedinou podmienkou je nákup nad 10 Eur. <3 

A ešte malá správa od nás pre Vás:

Keďže nastali nepredvídateľné a komplikované časy pre všetkých, pre Vás, Vaše rodinky a rodinné pokladničky, chceli by sme Vám dať vedieť, že si veľmi vážime, že si občas nájdete aj cestu k nám a podporujete náš malý obchodík.

 Vieme, že vecičky z Jollity sú tu najmä pre radosť,  Vašu alebo Vašich najbližších a nie sú to tak úplne veci bežnej dennej potreby. Radi by sme Vám preto umožnili dopriať sebe, alebo kúpiť niekomu, pekný darček bez výčitiek. Preto sme okrem aktuálnej 15% zľavy na všetko dlhodobo znížili aj ceny mnohých našich produktov a ďalšie budeme postupne pridávať . 

 Tešíme sa na Každú Vašu objednávku alebo milé slovo na sociálnych sieťach (i akúkoľvek konštruktívnu kritiku alebo tipy, ak si myslíte, že by sme mohli robiť ešte viac).

 Všetkých Vás pozdravujeme a prajeme Vám krásne, pohodové dni plné rodinnej radosti, blízkosti a zdravia. :-)

P.S.:  Ak by Vás zaujímalo ako doručujeme počas Vianoc v rámci obmedzení  pandémie Covid-19 a ďalšie info o doručení, toto všetko nájdete v sekcii Doprava a platby

 Za Jollity zdravia,

 Evka, Hanka a Ľubica.